Studenci na Targach Budownictwa

Kolejny raz Studenckie Koło Naukowe Miłośników Budownictwa „SOWA”, zorganizowało wyjazd na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, które odbyły się w od 30 stycznia do 2 lutego 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
BUDMA, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie.
W tym roku swoją najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową prezentowało ponad 800 firm z Polski i zagranicy.

BUDMA kształci umysły - specjaliści z zakresu marketingu zaprezentowali najnowsze trendy i rozwiązania, które mogą skutecznie wpłynąć na poprawienie efektywności firmy. Zarówno pod kątem optymalizacji procesów produkcji, rozszerzenia portfolio oferowanych produktów, jak i wzmocnienia roli i świadomości marki czy także odpowiedniego zaaranżowania przestrzeni sprzedażowej.
Studenci mieli sposobność poznać, jak współcześnie zwiększać efektywność przedsiębiorstwa zarówno w obszarach operacyjnych jak i rynkowych.

Wszystkim studentom, którzy uczestniczyli w wyjeździe na Budmę dziękuję i zapraszamy za rok.
Mahmoud Hsino
opiekun SKN SOWA