Spotkanie z najlepszymi zawodnikami w kraju

To dla nas wielkie wyróżnienie, że w gronie braci studenckiej PWSZ w Pile, mamy najlepszych judoków w kraju. Okazją do wypowiedzenia takich słów przez Rektora – prof. nadzw. dra hab. Donata Mierzejewskiego, było spotkanie kadry judoków – trenerów oraz zawodników, którzy zdobyli złote medale podczas majowych, Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

Mistrzostwa, które zgromadziły ponad 200 zawodników z 31 klubów, odbyły się na hali sportowej PWSZ w Pile i to właśnie studenci naszej Uczelni zdobyli najwyższe podia, podczas tego prestiżowego turnieju. Rektor złożył więc gratulacje złotym medalistom – Pauli Kuładze, Katarzynie Wiszniewskiej, Tomkowi Drzewieckiemu. Podziękowania trafiły także do Mateusza Guły, który zajął VII miejsce oraz do Tomka Stodolskiego, który uczestniczył w zawodach.

W spotkaniu uczestniczyli także trenerzy najlepszych zawodników w kraju – Józef Jopek i Tomasz Jopek, których wysiłek i wielka praca z zawodnikami, przyniosły wspaniałe efekty.
Życzę więc kolejnych spektakularnych sukcesów sportowych, wytrwałości, woli walki w duchu fair play oraz noszenia z dumą nie tylko barw reprezentujących nasz kraj, ale także naszą Uczelnię – podsumował Rektor.