Kolejne stypendium sportowe przyznane

Sportowcy naszej Uczelni, zyskali kolejnego mecenasa. Do grona firm wspierających młode talenty sportowe, dołączyła Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych „Wyrwa i Wspólnicy” s.c.
Tym razem stypendium trafiło do Tomasza Drzewieckiego – judoki, brązowego medalisty Akademickich Mistrzostw Polski, złotego medalisty Młodzieżowych Mistrzostw Polski (studenta kierunku fizjoterapia).

Z prawdziwą przyjemnością wspieram Uczelnię, która ma tak wspaniałych sportowców! Jestem przekonany, że stypendium sportowe, trafiło w odpowiednie ręce. Jako były zawodnik judo, który w czasach akademickich również reprezentował swoją uczelnię podczas mistrzostw, zdaję sobie sprawę z tego, że sukces wymaga ogromu pracy i poświęcenia – godzin treningów oraz walki z kontuzjami. Tym bardziej jestem zaszczycony, że Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych „Wyrwa i Wspólnicy”, może wspierać tak ambitnych studentów – podkreślił mec. Krzysztof Wyrwa.
Nasz Mistrz - Tomasz Drzewiecki, potwierdził, że stypendium jest dla niego wielkim wyróżnieniem, ale i motywacją do dalszej pracy nad podnoszeniem wyników sportowych.

W podpisaniu umowy sponsorskiej, uczestniczyli także: Rektor Uczelni – dr hab. Donat Mierzejewski, prof. PWSZ w Pile; Prorektor dr Paweł Dahlke oraz Kierownik SWFiS mgr Andrzej Grzesik, którzy nie kryli dumy z naszego Mistrza.  

Wsparcie firm lokalnych dla naszych sportowców, jest najlepszym dowodem na to, że przedsiębiorcy (Kancelaria oraz Firma Grapil, która od lat współfinansuje sport akademicki naszej Uczelni), dostrzegają ogromny potencjał w społeczności PWSZ w Pile. Trzymamy, więc kciuki za kolejne udane starty naszej reprezentacji sportowej!