Serwis SPINACZ jest miejscem dla Twoich pomysłów - informacje o portalu

Tworzysz projekty Open Source ?
A może masz pomysł na taki projekt ?
Znasz osoby które tworzą projekty informatyczne ?


Jeśli tak to ogłoszenie jest dla Ciebie !

Zapaszmy serdecznie do odwiedzenia naszego serwisu www.spinacz.edu.pl.

Co to takiego ?
To miejsce, gdzie możesz bezpłatnie zaprezentować swój pomysł na projekt lub gotowy projekt Open Source.
To miejsce, gdzie nauka spotyka się z biznesem i wzajemnie się wspiera.
To miejsce, dzięki któremu Twój projekt ma szansę zaistnieć i wypromować się w środowisku biznesowym - może zostyanie wdrożony w jakiejś firmie?
To miejsce, gdzie możesz spotkać innych Twórców Open Source i podzielić się z nimi swoimi uwagami.
To miejsce, gdzie możesz uzupełnić lub stworzyć nowy zespół projektowy, który będzie rozwijał innowacyjne pomysły programistyczne.
To miejsce, gdzie możesz całkowicie BEZPŁATNIE skorzystać z porad ekspertów.

Jeśli nadal masz wątpliwości, czy serwis SPINACZ jest miejscem dla Twoich pomysłów - zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.spinacz.edu.pl lub przesyłania pytań drogą mailową na adres: info@spinacz.edu.pl

UWAGA: Konkurs!
Ogłaszamy konkurs, na najbardziej innowacyjny i ciekawy projekt Open Source powstający w środowisku akademickim (uczelnia, pracownicy naukowo-dydaktyczni, instytucje otoczenia nauki, studentów).
Warunki uczestnictwa w konkursie, szczegółowe informacje, oraz Regulamin konkursu dostępne są na naszym serwisie pod adresem www.spinacz.edu.pl (zakładka Ogłoszenia – konkurs).

KONFERENCJA
Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania w partnerstwie z Kołem Naukowym Katedry Sterowania i Inżynierii Systemów Politechniki Poznańskiej oraz Poznańskim Centrum Superkomputerowo Sieciowym w ramach projektu „Internetowa ogólnopolska baza informatycznych projektów badawczych otwartej innowacji – Platforma współpracy – SPINACZ” organizuje konferencję pt.”Współpraca sektora biznesu i sektora B+R w zakresie innowacyjnego wolnego i otwartego oprogramowania-szanse i możliwości”.

Wydarzenie to będzie miało miejsce 16.12.2011 na Politechnice Poznańskiej, ul. Piotrowo 2, w godzinach od 9.30- 15.00.

Zapraszamy serdecznie do bezpłatnego udziału wszystkich zainteresowanych tematem wdrożeń rozwiązań Open Source w biznesie, problemami współpracy środowisk akademickich z biznesem w zakresie wykorzystania i wdrażania naukowego polskiego dorobku informatycznego, a także roli innowacji wolnego i otwartego oprogramowania w gospodarce.

Konferencja połączona została z imprezą targową, na której moją szansę zaistnieć koła naukowe, uczelnie oraz firmy wykorzystujące w swojej działalności Open Source.
Zapraszamy też indywidualnych twórców, którzy mają szansę pokazać się ze swoim dorobkiem, pomysłami. Firmy/instytucje mogą zgłaszać się na to wydarzenie drogą mailową na adres info@spinacz.edu.pl.

Szczególnie na to wydarzenie zapraszamy studentów i pracowników naukowych.

Zachęcamy do zapoznania się z Agendą konferencji (poniżej) oraz do zgłaszania się poprzez formularz dostępny pod linkiem: www.spinacz.edu.pl/events/signup/.

Pozdrawiamy,
zespół SPINACZa

Projekt jest realizowany przy wsparciu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu Ministra „Kreator innowacyjności - wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej.