Serco tworzy 450 nowych miejsc pracy w Krakowie

Serco, międzynarodowa firma usługowa, podpisała kontrakt z easyJet, jedną z głównych europejskich linii lotniczych, w ramach którego odpowiadać będzie za obsługę klientów linii. W związku z tym w siedzibie Serco w Krakowie powstanie 250 nowych miejsc pracy. Jednocześniefirma prowadzi nabór na kolejne 200 stanowisk związanych z innymi projektami realizowanymiw Krakowie.

„Linia easyJet obsługuje klientów z całego świata, dlatego nasi pracownicy będą pracować na co dzień w językach obcych– tłumaczy Małgorzata Raniszewska, Manager HR w Serco Polska. - Poszukujemy zmotywowanych osób, które biegle posługują się jednym z pięciu języków: francuskim, hiszpańskim, holenderskim, niemieckim lub włoskim. Zwracamy też uwagę na umiejętności komunikacyjne i łatwość radzenia sobie z różnymi klientami. Wcześniejsze doświadczenia i kierunek wykształcenia mają dla nas mniejsze znaczenie; liczy się przede wszystkim zaangażowanie i chęć pracy z klientami.”

Większość z 450 osób zostanie zatrudniona na stanowisku Travel Agent i będzie zajmować się obsługą klientów zagranicznych: planowaniem i organizacją podróży oraz dokonywaniem rezerwacji. Na zainteresowanych czekają umowy o pracę, pakiet świadczeń dodatkowych, szkolenie wprowadzające oraz wiele szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Osobom spoza Krakowa firma może zaoferować wsparcie w relokacji. Ze względu na szybki rozwój branży turystycznej i krakowskiego biura Serco, pracownicy firmy mogą też liczyć na szerokie możliwości awansu wewnętrznego. Jako międzynarodowa firma zatrudniająca ponad 100.000 pracowników, Serco oferuje możliwości zatrudnienia na stanowiskach specjalistycznych i zarządczych w ponad 30 krajach.

Więcej informacji: www.sercopoland.com