Analityk Sprzedaży - praca w Pile - Colours Factory

Nr ref. BK/224/12

Colours Factory według Pulsu Biznesu to jedna z najdynamiczniej rozwijających się drukarni offsetowych w Polsce, uhonorowana prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu.
Do naszego zespołu należą ludzie otwarci, kreatywni i gotowi na nowe wyzwania. Dynamiczny rozwój osiągamy dzięki połączeniu ich umiejętności i doświadczenia z nowoczesną technologią i wizją osiągnięcia wspólnego sukcesu.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk Sprzedaży
Miejsce Pracy: Piła
Nr ref. AS/12/12

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie raportów sprzedażowych, tworzenie narzędzi do raportowania i analizy sprzedaży, badanie rynku i dokonywanie analizy danych o konkurencji, wskazywanie trendów dla branży poligraficznej oraz zapewnienie wsparcia analitycznego działań promocyjno-handlowych. Osoba ta będzie współpracowała zarówno z Działem Sprzedaży, jak i Marketingu oraz będzie brała udział w wyznaczeniu właściwej drogi dalszego rozwoju.

Wymagania:
–    Minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z analizą danych i tworzeniem raportów;
–    Bardzo wysokie zdolności analityczne;
–    Bardzo dobra znajomość MS Office, a w szczególności MS Excel i MS Access;
–    Umiejętność współpracy w zespole;
–    Umiejętność pracy pod presją czasu;
–    Duża samodzielność i zaangażowanie;
–    Mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej.

Oferujemy:
–    Atrakcyjne wynagrodzenie;
–    Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie;
–    Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV i Listu Motywacyjnego) na adres kariera@coloursfactory.pl z dopiskiem w tytule: Nr ref. AS/12/12

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926)"