Bezpłatny kurs e-mailowy o tym, jak prowadzić skuteczny sklep internetowy - kurs kończy się testem i uzyskaniem imiennego certyfikatu

WzorowySklep.pl

To idea, która ma na celu rozwój przedsiębiorczości oraz przybliżenie działalności sklepu internetowego. Kurs został przygotowany przez niezależnych konsultantów do spraw e-biznesu. To rzetelnie przekazana wiedza poparta licznymi przykładami i dobrymi praktykami.

Kurs jest dostępny dla wszystkich chętnych. Mogą w nim uczestniczyć wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się o rynku e-commerce. Podczas kursu uczestnicy dowiedzą się jak założyć sklep, jak zadbać o jego promocję, jak zwiększać zyski i wiele, wiele innych użytecznych wiadomości, które mogą przydać się w każdej działalności. To szansa dla studentów i absolwentów uczelni na zdobycie dodatkowej wiedzy i praktycznych umiejętności.

Uczestnicy Wzorowego Sklepu codziennie, przez 14 dni, będą dostawać e-maile z kolejnymi lekcjami. Lekcje przygotowane są w postaci PDF. W kursie, swoją wiedzą podziela się eksperci związani z rynkiem e-commerce. Kurs można zacząć w każdym momencie - wystarczy zapisać się na stronie WzorowySklep.pl

Inicjatywa powstała w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, więc zarówno cały kurs, podejście do testu, jak również certyfikat, jest całkowicie bezpłatny. Nie wiąże się z żadnymi kosztami. Osoby, które skończą kurs oraz zdadzą test otrzymają imienny certyfikat w postaci pliku PDF. Taki certyfikat na pewno będzie przydatny na rynku pracy. Obecnie w kursie wzięło udział ponad 3000 osób.