Brytyjskie szkoły i uczelnie w Polsce - Targi „Education UK”

7 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie British Council organizuje Targi „Education UK”, podczas których brytyjskie szkoły i uczelnie zaprezentują swoją ofertę. Dla wszystkich zainteresowanych studiami w Wielkiej Brytanii będzie to doskonała okazja do spotkania się i uzyskania wszystkich niezbędnych informacji.

Na Targach obecni będą przedstawiciele i przedstawicielki brytyjskich uczelni, szkół zawodowych, szkół z internatem i szkół językowych. Odwiedzający będą mieli możliwość dowiedzenia się wszystkiego o kierunkach studiów, wymaganiach, opłatach, egzaminach IELTS i programach stypendialnych. Dowiedzą się także, jak wygląda nauka w podstawowych i średnich szkołach z internatem oraz oferowanych przez nie stypendiach dla polskich uczniów i uczennic. Przedstawiciele i przedstawicielki British Alumni Society podzielą się swoimi doświadczeniami.

Będzie również możliwość zapoznania się z ofertą egzaminów IELTS, niezbędnych do studiowania w Wielkiej Brytanii, oraz kursów językowych British Council.

Dla uczestników Targów przygotowano szereg dodatkowych atrakcji w postaci prezentacji, warsztatów i spotkań z absolwentami brytyjskich szkół i uczelni.

7 grudnia 2013 na Stadionie Narodowym. Wstęp wolny!

Więcej informacji pod adresem www.britishcouncil.pl.