Bezpłatne szkolenie. Zarządzaj swoim wizerunkiem i decyduj jak jesteś odbierany. Autoprezentacja – sztuka, którą warto opanować

Bezpłatne szkolenie w PWSZ, 6 listopada 2015 r.

WPROWADZENIE

 

Sukces życiowy człowieka w dużym stopniu zależy od jego autoprezentacji, rozumianej jako umiejętności kontrolowania sposobu, w jaki jesteśmy postrzegani i oceniani przez otoczenie. Ważne sytuacje osobiste i zawodowe wymuszają w nas samych potrzebę kontroli zachowań i kierowania emocjami w dążeniu do utrzymania właściwych relacji międzyludzkich i osiągnięcia założonych celów.

Głównym celem szkolenia jest uświadomienie uczestnikom wpływu pierwszego wrażenia na budowanie właściwych relacji międzyludzkich, a także wypracowanie sposobów kreowania pozytywnego wizerunku i jego wpływu na osiągnięcie założonych celów.

CELE

 

  1. Pogłębienie wiedzy w zakresie skutecznej komunikacji w trakcie przemówienia.
  2. Zdobycie wiedzy w zakresie czynników wpływających na wywołanie pierwszego dobrego wrażenia na odbiorcach interakcji.
  3. Wzmocnienie postawy w zakresie świadomości swojego oddziaływania na audytorium.

O SZKOLENIU

 

Termin: 6 listopada 2015 r., godz. 11.00 – 14.00

Miejsce: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile, budynek D, Instytut Humanistyczny, sala 117 (I piętro)

Zapisy: Biuro Karier, budynek A, p. 11-12, online: www.bk.pwsz.pila.pl

SYLWETKA TRENERA

 

Dr Monika Rozmarynowska jest trenerem w zakresie rozwoju kompetencji miękkich: komunikacji interpersonalnej i kreowania wizerunku (autoprezentacji, prezentacji, wystąpień publicznych oraz etykiety biznesu), a także profesjonalnej obsługi klienta i treningów antystresowych. Prowadzi szkolenia dla działów obsługi klienta
i menedżerów niższego szczebla. W swojej praktyce trenerskiej bazuje również na doświadczeniach menedżerskich, zarządzając zespołem kierowników projektów POKL.