Rekrutacja do XII edycji Akademii Młodych Dyplomatów

Każdego roku Europejska Akademia Dyplomacji gromadzi ponad 200 studentów z całego świata na rocznym programie Akademii Młodych Dyplomatów. Każdego roku wielu z naszych absolwentów rozpoczyna karierę w polskiej służbie zagranicznej, Unii Europejskiej, ONZ oraz innych organizacjach międzynarodowych. Każdego roku ministerstwa spraw zagranicznych i organizacje międzynarodowe szukają Was - naukowców, inżynierów, lekarzy, filologów, prawników...

Program składa się z 7 sesji, obejmujących  warsztaty pozwalające szlifować umiejętności przydatne w środowisku międzynarodowym, takie jak savoir-vivre, przywództwa, protokół dyplomatyczny czy też praca z mediami oraz wykłady i panele eksperckie z wybitnymi postaciami ze świata polityki, dyplomacji i nauki.  W program AMD wchodzi również sesja wyjazdowa, odbywająca się poza Warszawą, podczas której organizowana jest konferencja z udziałem specjalistów z Polski i zagranicy.

Poprzednie jedenaście edycji Akademii Młodych Dyplomatów ukończyło ponad 2300 absolwentów. Około stu z nich podjęło pracę w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, a kolejni znaleźli zatrudnienie w instytucjach europejskich, organizacjach międzynarodowych i administracji publicznej.

Jesteś historykiem? Lekarzem? Programistą? Inżynierem? Filologiem? Dołącz do nas już dziś!
Więcej informacji na naszej stronie: http://www.diplomats.pl/pl/ amd/rekrutacja.html
Rekrutacja do 9 listopada!