Absolvent TalentDays

Idea Absolvent Talent Days

Absolvent Talent Days to największe targi pracy i praktyk odbywające się w 8 miastach Polski. Nasz cel jest prosty: łączymy młodych kandydatów do pracy z właściwymi pracodawcami - profesjonalnie, z wykorzystaniem najnowszych technologii z uwzględnieniem prawdziwych potrzeb i motywacji obu grup.

Obecnie Absolvent Talent Days stanowią jedno z najbardziej wiarygodnych źródeł informacji na temat zatrudnienia oraz coraz częściej wybierane miejsce do nawiązania pierwszych kontaktów zawodowych.

Na Absolvent Talent Days co sezon rejestruje się ponad 50 tysięcy młodych ludzi, którzy mogą wybierać spośród ponad 2300 ofert pracy i praktyk. Do tej pory pomogliśmy już ponad 8 tysiącom z nich zostać szczęśliwymi zatrudnionymi. Co więcej, 75% uczestników poleciłoby Absolvent Talent Days swoim znajomym.

Dla młodych stawiających pierwsze kroki na rynku pracy

Przy tworzeniu koncepcji Absolvent Talent Days zależało nam, by rozszerzyć program targów pracy i praktyk o wysokiej jakości merytorykę, dzięki której młodzi zdobędą niezbędną wiedzę i umiejętności na start i rozwój kariery zawodowej. Z tego względu uczestnicy wydarzenia nie tylko zapoznają się z aktualną ofertą rekrutacyjną najważniejszych firm w Polsce, ale także mogą bezpłatnie wziąć udział w certyfikowanych szkoleniach i debatach z ekspertami HR, prezesami polskich przedsiębiorstw oraz gwiazdami popkultury.

Warto wspomnieć o bezpłatnych usługach doradczych jak np. możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV albo skonsultowania dokumentów aplikacyjnych. Poza tym, można po prostu miło spędzić czas, w strefie chill nawiązać nowe znajomości, wymienić się doświadczeniami.