FranczyzaBanku.pl - serwis dla pośredników finasowych, zaproszenie do zapoznania się z serwisem

Jesteśmy ogólnopolskim serwisem internetowym, koncentrującym się na branży finansowej. Zapraszamy do odwiedzin zarówno osoby, które dopiero szukają pomysłu na biznes, jak i przedsiębiorców, którzy prowadzą swoją działalność finansową jako pośrednicy kredytowi, właściciele placówek partnerskich banków, agenci ubezpieczeniowi czy doradcy mobilni. W serwisie franczyzabanku.pl publikujemy wiadomości z rynku finansowego, artykuły dotyczące branży finansowej, wywiady z przedstawicielami instytucji finansowych, a także praktyczne porady dotyczące własnej firmy.

Serwis jest przeznaczony również dla osób, które są zainteresowane pracą na etacie w branży finansowej. Dzięki współpracy z najpopularniejszymi portalami pracy w Polsce, posiadamy ogłoszenia o pracę z całego kraju. Zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki ofert pracy lub usługi JobAlert, polegającej na systematycznych powiadomieniach z aktualnymi ofertami z regionu, którym jest zainteresowany Kandydat. Możliwość zapisania się do bezpłatnej usługi znajduje się tutaj.

W przypadku zapisania się Kandydata do usługi JobAlert, bezpłatnie udostępniamy poradnik w postaci ebooka pt. „Praca Doradcy Klienta w Banku. Początek drogi na szczyt…”
Zapraszamy do zapoznania się z treściami zawartymi w serwisie

Życzymy udanej lektury

Zespół Serwisu FranczyzaBanku.pl