Spotkanie informacyjne POŻYCZKI W RAMACH INICJATYWY JEREMIE2 - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich


PIFE Piła serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w spotkaniu organizowanym  dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą.

Spotkanie organizowane jest wspólnie z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, jako Menadżera projektu Jeremie 2 Województwa Wielkopolskiego oraz Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich w Poznaniu i Pile.

Spotkanie pn. „Unijne pożyczki i poręczenia na rozwój działalności gospodarczej w ramach Inicjatywy Jeremie 2 i innych funduszy”, odbędzie się 25.10.2017 r. w godz. 14:00-16:00 w Sali Inwest Park Sp. z o.o. w Pile, ul. Dąbrowskiego 8.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego on-line. Aby zapisać się na spotkanie należy wypełnić formularz, który jest dostępny TUTAJ.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie właściwego organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.