I edycja konkursu na artykuł popularno - naukowy, „Niekonwencjonalne znaki towarowe”


Kancelaria Brandingowa Brandelaw zaprasza do wzięcia udziału w I edycji organizowanego konkursu.


Twoim zadaniem będzie wykonanie interesującego tekstu o tytule „Niekonwencjonalne znaki towarowe”, zgodnie z wytycznymi zawartymi w „Księdze stylów” - znajdziesz ją wraz z Regulaminem konkursu na stronie: zastrzezone.pl

Kto może wziąć udział w konkursie?

Nasz konkurs kierujemy dla osób zainteresowanych tematyką: prowadzenia i zarządzania firmą, szeroko pojętej reklamy, marketingu, copywritingu i tworzenia wizerunku marki - zwłaszcza, jeśli myślisz o rejestracji własnej działalności gospodarczej lub jesteś studentem.
Konkurs na artykuł popularno-naukowy ma na celu promocja wiedzy z zakresu sposobów ochrony marki firmy jak również wspieranie dobrych praktyk marketingowych.
Sprawdź się jako twórca treści i weź udział w konkursie!

Czas trwania konkursu:
I etap: 23.10.2017 r. - 30.11.2017 r.
II etap: 01.12.2017 r. - 08.12.2017 r.

Co możesz zyskać?

Autorzy trzech najciekawszych tekstów wygrają zestaw książek dotyczących problematyki marketingowej jak również będą mogli rozpocząć praktyki w dziale kreatywnym Kancelarii Brandingowej Brandelaw.

Co musisz zrobić:

Wejdź na stronę i poznaj szczegóły: zastrzezone.pl

Zastrzezone.pl to specjalistyczna Kancelaria Brandingowa, która kompleksowo specjalizuje się w zastrzeganiu nazw dla firm jako znaki towarowe w Polsce i Unii Europejskiej. W zakresie naszej specjalizacji zajmujemy się ochroną prawną marki klienta. Zajmujmy się także doradztwem i monitoringiem potencjalnych naruszeń prawa do znaku. Ciągle monitorujemy rynek w zakresie wystąpienia przypuszczalnych ryzyk i kolizji dla już chronionego znaku towarowego oraz próby rejestracji znaku podobnego.

Z wyrazami szacunku,
Joanna Kniaziowska
Kancelaria Brandingowa Brandelaw
ul. 1 Maja 13
20-410 Lublin
Tel.: +48 883 222 282
Fax: +48 81 532 44 86
e-mail: info@zastrzezone.pl