Trwa rekrutacja na 11 edycję Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów


Toruj swoją ścieżkę kariery i pokaż przyszłemu pracodawcy, że potrafisz coś więcej!


W dzisiejszych czasach nie wystarczy tytuł magistra, by wyróżniać się na tle innych kandydatów. Wymagane są dodatkowe umiejętności, które zdobywać można chociażby przez udział w społeczeństwie obywatelskim – kołach naukowych, stowarzyszeniach i innego typu grupach.

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to kursy dla osób ambitnych, którzy chcą nie tylko zdobywać nowe umiejętności, ale także rozumieć jak działa współczesny świat. Na naszych kursach nauczysz się bardzo ważnych umiejętności praktycznych jak np. autoprezentacji, sztuki przemawiania i perswazji, strategii działania i zarządzania grupą. Z drugiej strony zdobędziesz także podstawy teoretyczne z ekonomii wolnego rynku, polityki i etyki.

Nasi studenci uczestniczą także w egzaminach, a najlepsi absolwenci pojadą zupełnie za darmo na jedną z konferencji do Stanów Zjednoczonych! Wśród naszych nagród jest także bezpłatny udział w kursie podstawowym ASBiRO oraz w konferencji TH!NK w Londynie. Wszystko po to byś mógł rozszerzać swoje horyzonty, kontakty oraz wiedzę!

Zapoznaj się z naszymi kursami:
•    Grassroots Leadearship Academy
Po raz pierwszy w Polsce. Celem kursu jest wzmacnianie społeczeństwa obywatelskiego poprzez kreowanie liderów, którzy posiadają wiedzę na temat strategii zarządzania, sztuki perswazji oraz metodyki działań oddolnych. Opracowany został we współpracy z organizacją Amiercans for Prosperity, która przeszkoliła już tysiące Amerykanów w 30 stanach. Kurs trwa 3 dni (25-26 listopada oraz 10 grudnia) i odbywa się w Warszawie.
•    Kurs wystąpień publicznych
Profesjonalne szkolenie w zakresie wystąpień publicznych, autoprezentacji i sztuki przemawiania. Zajęcia są prowadzone przez znanego publicystę oraz dziennikarza radiowego i telewizyjnego czołowych Polskich stacji telewizyjnych (TVP, Polsat) i rozgłośni (TOK FM) - Piotra Maślaka. Kurs odbędzie się w Krakowie w dwóch weekendowych zjazdach (18-19 listopada oraz 2-3 grudnia).
•    Kurs online
Nasz flagowy kurs, prowadzony od początku Akademii. Spora dawka informacji z zakresu ekonomii, polityki i etyki, przekazana podczas 15 wykładów, wygłoszonych przez specjalistów w swoich dziedzinach. Zajęcia odbywają się na platformie on-line, co zdecydowanie ułatwia udział osobom, które nie mają czasu na wyjazdy. Kurs startuje 27 listopada.
Dodatkowo prowadzimy też pomniejsze fakultety dla zainteresowanych:
- Ekonomia dla Zielonych
- Ekonomia dla Zaawansowanych
- Prawo dla Zielonych
- Finanse dla Zielonych
- Komunikacja Społeczna
- Przewodnik po Kampaniach Samorządowych

Nie ukrywamy, że naszym celem jest aktywizacja w ramach społeczeństwa obywatelskiego – chcemy by nasi absolwenci rozumieli, że praca na rzecz organizacji samorządowych, ale także działania oddolne, są bardzo ważną częścią każdego systemu państwowego. Społeczeństwo powinno być swoistym „wyłącznikiem bezpieczeństwa” dla naszego rządu, by chronić takie wartości jak wolność gospodarcza i osobista.
Zapisz się do 17 listopada na akademialiderów.pl