Informacje dla przyszłych inżynierów: Inżynierskie Centrum Operacyjne NAWIGATOR

Absolwencie, skorzystaj z nowych możliwości!

Inżynierskie Centrum Operacyjne NAWIGATOR sp. z o.o. zaprasza do współpracy wszystkich absolwentów (studiów I oraz II stopnia) oraz firmy inżynierskie.

Nasza działalność składa się z dwóch aspektów. Znaczącym jest prowadzenie specjalistycznego portalu internetowego, na którym inżynierowie oraz firmy inżynierskie mogą zamieszczać swoje oferty w trzech bazach (baza inżynierów, innowacyjne technologie i produkty na sprzedaż oraz problemy inżynierskie do rozwiązania). Jednak istotą działalności jest świadczenie szeroko rozumianych usług outsourcingu inżynierskiego polegającego na budowaniu zespołów zadaniowych (z podmiotów i osób zamieszczonych w Bazie Inżynierów), między innymi w celu doskonalenia procesów technologicznych, a także rozwiązywania problemów technicznych w firmach.

Taka forma usług ma bardzo innowacyjny charakter, pozwala na zdobycie nowych doświadczenia i daje niespotykane dotąd na rynku inżynierskim możliwości.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na www.iconawigator.com, gdzie znajdują się wszelkie szczegóły naszej działalności i do kontaktu z naszym Centrum.