Asystent Projektanta - praca w Pile - firma Asta Bud

Nr ref. BK/277/11

Asystent Projektanta
Wielkopolskie, Piła
Umowa o pracę

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej firmie  o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę
  • Możliwość odkształceń i szkoleń

Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy sporządzaniu dokumentacji projektowej
  • Uzyskiwanie uzgodnień projektowych
  • Sporządzanie przedmiarów robót
  • Współpraca z innymi członkami zespołu projektowego

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe – mile widziane z zakresu telekomunikacji lub pokrewne
  • Mile widziana znajomość obsługi komputera (MS Orfice i AutoCad)
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu sieci telekomunikacyjnych
  • Umiejętność pracy samodzielnej i pracy w zespole
  • Duże zaangażowanie i elastyczność
  • Pewność siebie i kompetencja w kontaktach z otoczeniem
  • Prawo jazdy kat. B

Prosimy o załączenie klauzuli: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”. Oferty prosimy kierować na adres e-mail rekrutacja@asta-bud.pl lub listownie ASTA BUD Sp. z o.o. 64-920 Piła, ul. Drygasa 29.