Mechanik - drukarnia AGORA S.A. w Pile

Nr ref. BK/280/11

PRACODAWCA
Nazwa firmy: AGORA S.A.
Profil działalności: drukarnia
Adres firmy: ul. Krzywa 35
Osoba do kontaktu: p. Leszek Kopyciak
Tel./fax: 67/ 356 13 91
e-mail: leszek.kopyciak@pila.agora.pl

OPIS STANOWISKA PRACY
Nazwa stanowiska: mechanik
Miejsce pracy: drukarnia AGORA S.A. w Pile
Zakres obowiązków: mechanik
Rodzaj umowy: stała
Czas zatrudnienia: nieokreślony
Data rozpoczęcia pracy: 01.04.2012 r.
Wymiar czasu pracy: 8 godzin / 3 zmiany
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Szkolenia: w ramach posiadanej bazy w Pile
Inne: uprawnienia „E” do 1 kV mile widziane

WYMAGANIA:
Wykształcenie: co najmniej średnie
Kierunek/specjalność: mechanik, mechatronik
Znajomość języków: w stopniu podstawowym angielski lub niemiecki będzie dodatkowym atutem
Obsługa komputera: biegła
Umiejętności i kwalifikacje dodatkowe: operatywność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole i pod presja czasu, doświadczenie w zawodzie mechanika

Aplikacja powinna zawierać: CV ze zdjęciem, list motywacyjny
Termin składania oferty: do wyczerpania oferty
Kandydat kontaktuje się z pracodawcą: osobiście, telefonicznie lub pocztą elektroniczną