Informatyk / sprzedawca – sklep internetowy - praca w Pile - oferta ważna do dnia 21.02.2012 r.

Nr ref. BK/288/11

DANE ADRESOWE
Nazwa firmy: Beaty Vital Akademia Piękna i Zdrowia Agnieszka Völker
Profil działalności: branża fryzjersko-kosmetyczna
Osoba do kontaktu: p. Agnieszka Völker
Nr tel.: 67/ 349 12 11 lub 67/ 349 12 19
Adres e-mail: info@beautyvital.pl

OPIS STANOWISKA PRACY
Nazwa stanowiska: Informatyk/ Sprzedawca – sklep internetowy
Miejsce pracy: Beaty Vital Akademia Piękna i Zdrowia, ul. Różana Droga 9, 64-920 Piła
Zakres obowiązków: przygotowanie i wystawienie aukcji internetowych, obsługa sklepu internetowego, koordynacja wysyłek, obsługa klienta, akwizycja telefoniczna, przygotowanie grafik, w tym obróbka zdjęć produktow.
Rodzaj umowy: umowa zlecenia
Czas zatrudnienia: nieokreślony
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
Wymiar czasu pracy: 5-8 godzin
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Szkolenia: system szkoleń wewnętrznych

WYMAGANIA
Wykształcenie: min. średnie lub wyższe kierunkowe
Kierunek: informatyk
Obsługa komputera: znajomość html/css, obsługa programów do obróbki grafiki (potop, corel itp.)
Kwalifikacje dodatkowe: umiejętne poruszanie w serwisie aukcyjnym allego, znajomość regulaminu allegro, znajomość skryptów sklepów internetowych (virtuemart, prestashop)

Aplikacja powinna zawierać: CV, zdjęcie
Termin składania aplikacji: 21.02.2012 r.
Kandydat kontaktuje się z pracodawcą: telefonicznie, poprzez mail