Pielęgniarka - pielęgniarz tylko na nocne zmiany (20 euro dodatku za każdą nockę!) - praca w Niemczech

Nr ref. BK/51a/11

Pielęgniarka / pielęgniarz tylko na nocne zmiany (20 euro dodatku za każdą nockę!)
Do pracy w domu opieki (40 mieszkańców)
NOWOŚĆ: KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO!!!

Miejsce pracy – Göppingen
Zatrudnienie na 100% etatu, tylko 9-cio godzinne nocne zmiany!!!
40 godzin w tygodniu, ok. 174 godziny w miesiącu
Zakwaterowanie: wstępnie pensjonat/hotel

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe: magister/ licencjat pielęgniarstwa, tytuł pielęgniarki dyplomowanej,
  • samodzielność i odpowiedzialność związaną z wykonywaniem zawodu pielęgniarskiego
  • gotowość do wyjazdu zagranice na minimum 6 miesięcy
  • podstawowa znajomość j. niemieckiego, poziom A2

Oferujemy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach, bezpośrednio z niemieckim pracodawca
  • Okres wprowadzenia w zakres obowiązków
  • 23 – 33 dni roboczych urlopu
  • rożne inne dodatki za prace w nocy, niedziele i święta, nadgodziny, itd.
  • dobry klimat w miejscu pracy
  • wynagrodzenie do nostryfikacji: 1800 euro brutto + dodatki
  • wynagrodzenie po nostryfikacji: od 2.000 euro brutto + dodatki
  • polskojęzyczną osobistą obsługę podczas pracy w Niemczech
  • pomoc w przeprowadzeniu procesu uznania dyplomu
  • pomoc w procesach rejestracyjnych wymaganych w Niemczech

Prosimy o przesłanie wstępnej aplikacji na adres: office@beta-aktiv.de

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
na numer 505 123 391 lub bezpośrednio w Niemczech: 0049 7321 315 173

Paul-Hartmann-Straße 61
89522 Heidenheim
Tel.:  +49 (7321) 315 173
Fax:  +49 (7321) 345 832
www.beta-aktiv.de