Programista SQL - Visual Basic - C

Nr ref. BK/290/11

Programista SQL/ Visual Basic / C

Poszukujemy samodzielnych osób do projektowania i implementacji aplikacji desktopowych.

Obowiązki:

  • tworzenie aplikacji desktopowych zgodnie ze specyfikacją
  • dokumentowanie prac

Wymagania:

  • znajomość Visual Basic (MS Access), Visual Basic.NET
  • znajomość MS SQL Server
  • umiejętność samodzielnej pracy zgodnie z ustalonym harmonogramem

Dodatkowym atutem będzie:

  • praca z narzędziami wersjonowania (SourceSafe, Subversion)

Oferujemy:

  • możliwość samorealizacji i rozwoju przy realizacji projektów dla znanych marek,
  • twórczą i kreatywną atmosferę,
  • pracę na pełnym etacie w agencji o stabilnej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferty zawierające prezentacje wcześniej wykonanych prac, CV i list motywacyjny wraz ze zdjęciem prosimy przesłać na adres: praca@kampeki.pl wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. (Dz. U. 133, poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.