Przedstawiciel handlowy - Asta Net

Nr ref. BK/290/12

Asta Net

zatrudni

Przedstawiciela Handlowego

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż usług i rozwiązań telekomunikacyjnych do klientów indywidualnych i małych firm.
    - Telewizja
    - Internet
    - Telefon

Poszukujemy kandydatów:

  • zorientowanych na sukces
  • zaangażowanych
  • kreatywnych
  • wytrwałych w dążeniu do celu
  • z łatwością nawiązujących kontakty interpersonalne

Wymagania:

  • Wskazane prawo jazdy kat.B
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży i znajomość rynku telekomunikacyjnego.

Oferujemy:

  • Współpracę na podstawie umowy zlecenia – docelowo dla najlepszych umowa o pracę
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Szkolenia
  • Wsparcie merytoryczne i narzędziowe

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV, listu motywacyjnego pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@asta-net.pl podając w temacie maila: pracownik ogólnobudowlany lub na adres: ASTA-NET S.j. 64-920 Piła, ul. Drygasa 29;

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Pracownik ogólnobudowlany przez ASTA-NET S.j. 64-920 Piła, ul. Drygasa 29.