PIELĘGNIARKA/OPIEKUNKA – PIELĘGNIARZ/OPIEKUN w placówkach medyczno-opiekuńczych jak również w szpitalach i klinikach – na terenie Niemiec

Nr ref. BK/36a/12

PRACODAWCA
Nazwa firmy: German-Polish Job Center sp.j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu  Profil działalności: służba zdrowia
Adres firmy: Niemcy
Osoba do kontaktu: Izabela Szymańska
Adres e-mail: i.szymanska@gpjc.eu
Telefon kontaktowy: 42 207 09 70

OPIS STANOWISKA PRACY
Nazwa stanowiska: PIELĘGNIARKA/OPIEKUNKA – PIELĘGNIARZ/OPIEKUN w placówkach medyczno-opiekuńczych jak również w szpitalach i klinikach – na terenie Niemiec
Data rozpoczęcia pracy: STYCZEŃ 2013
Miejsce pracy: NIEMCY
Wymiar czasu pracy: PEŁEN ETAT

Zakres obowiązków:
- kompleksowa opieka nad chorymi ściśle wg zaleceń lekarza
- wsparcie przy rehabilitacji
- tworzenie diagnoz pielęgniarskich, sporządzanie dokumentacji i raportów dziennych
- pomaganie i wspieranie ludzi chorych/starszych w ich codziennych czynnościach

WARUNKI PRACY
Rodzaj umowy: umowa o pracę bezpośrednio z Pracodawcą niemieckim na warunkach niemieckich
Wynagrodzenie: atrakcyjne wynagrodzenie 1600-1900 Euro brutto/m-c (przed nostryfikacją), 2200-2500 Euro brutto/m-c (po nostryfikacji)
Czas zatrudnienia: umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów: 10

WYMAGANIA
Wykształcenie kierunkowe: pielęgniarka dyplomowana
Znajomość języków: znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Kwalifikacje dodatkowe:
- umiejętności komunikacyjne
- pracowitość i zaangażowanie
- chęć wyjazdu do pracy za granicę

OFERUJEMY:
- umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą niemieckim na warunkach niemieckich
- atrakcyjne wynagrodzenie 1600-1900 Euro brutto/m-c ( przed nostryfikacją), 2200-2500 Euro brutto/m-c ( po nostryfikacji)
- dofinansowanie do zakwaterowania ( lub całkowicie na koszt Pracodawcy)
- po wstępnym zaakceptowaniu kandydatury przez Pracodawcę możliwość zapoznania się z zakresem obowiązków i warunkami pracy przed podpisaniem umowy podczas 2-3 dni próbnych

Aplikacja powinna zawierać: cv, skan dokumentu potwierdzającego ukończenie szkoły (dyplom), zdjęcie oraz klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r.

Termin składania aplikacji: do końca lutego 2013 r.

Kandydat kontaktuje się z pracodawcą: telefonicznie lub poprzez mail