Analityk finansowy - praca w Złotowie - TERG Media Expert

Nr ref. BK/250/13

TERG Media Expert jest wiodącą firmą handlową z branży RTV/AGD/ KOMPUTERY.  Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać zatrudniając tylko najlepszych.
Dołącz do nas już dziś!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Analityk finansowy

Miejsce wykonywania pracy:
Centrala Firmy w Złotowie (wielkopolska)

Opis stanowiska:

  • Współpraca w tworzeniu budżetu rocznego, prognoz finansowych oraz planów
  • Ocena realizacji powyższych planów oraz analizy odchyleń
  • Sporządzanie, interpretację raportów zarządczych i analiz finansowych
  • Tworzenie i rozwój narzędzi kontrolingowych
  • Przygotowanie różnorodnych analiz finansowych i prezentacja ich wyników w postaci raportów
  • Analiza i raportowanie przychodów, kosztów w poszczególnych obszarach działalności,

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysokie zdolności w procesie analizowania danych
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office w szczególności arkuszy kalkulacyjnych
  • Doświadczenie w zakresie planowania, tworzenia budżetu, raportowania
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, systematyczność
  • Znajomość programu SAP FI/CO - mile widziana

Kandydatom oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ambitną i satysfakcjonującą pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę www.mediaexpert.pl. W zakładce INFORMACJE - PRACA (zamieszczona na dole strony internetowej) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TERG Sp. z o.o., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)”.