Specjalista ds. Zakupów - okolice Poznania

Nr ref. BK/254/13

PRACODAWCA
Nazwa firmy: Lichtwer Consult Polska Sp. z o.o.
Profil działalności: Firma Doradztwa Personalnego
Adres firmy: Ul. Krucza 41/43
Osoba do kontaktu: Anna Momot

OPIS STANOWISKA PRACY

Nazwa stanowiska: Specjalista ds. Zakupów
Data rozpoczęcia pracy: 02/03.2014
Miejsce pracy: Okolice Poznania
Zakres obowiązków:

  • Terminowy zakup towarów od producentów po konkurencyjnych cenach
  • Monitorowanie rynku oraz kształtowanie innowacyjnego asortymentu
  • Kreacja artykułów pod markami własnymi
  • Prowadzenie negocjacji z partnerami krajowymi i zagranicznymi
  • Przeprowadzanie analiz asortymentowych oraz jakościowych
  • Obsługa bieżących zagadnień logistycznych, jakościowych i asortymentowych

Rodzaj umowy: umowa o pracę
Czas zatrudnienia: nieokreślony

WYMAGANIA
Wykształcenie: wyższe
Kierunek/specjalność: preferowane kierunki techniczne
Znajomość języków: język niemiecki – dobry (warunek konieczny)
Obsługa komputera: Pakiet MS Office, w szczególności MS Excel
Kwalifikacje dodatkowe:

  • Znajomość innego języka obcego  będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w firmach handlowych lub logistycznych

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę, pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Program fachowych szkoleń w kraju i zagranicą

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV+list motywacyjny) na adres lcp@lichtwer-consult.pl, z dopisanym numerem referencyjnym.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.