Specjalista ds. rozwoju produktu - Świdnica, woj. dolnośląskie, ok. 50 km od Wrocławia

Nr ref. BK/259/13

SONEL S.A. - lider na rynku polskim - producent elektronicznych przyrządów pomiarowych dla branży elektroenergetycznej i telekomunikacji w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ROZWOJU PRODUKTU
Nr Ref: MP/HM/UP

Miejsce pracy: Świdnica, woj. dolnośląskie, ok. 50 km od Wrocławia

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad powierzoną grupą produktową,
  • badanie i analiza rynku w tym analiza konkurencji i rozwiązań obecnych na rynku,
  • poszukiwanie innowacji w technologiach pomiarowych, definiowanie przyszłych potrzeb na rynku,
  • śledzenie nowych technologii pod kątem wykorzystania w produkcji urządzeń pomiarowych,
  • proponowanie nowych rozwiązań w niezagospodarowanych obszarach zgodnie ze strategią firmy,
  • nawiązywanie nowych kontaktów z zagranicznymi kooperantami,
  • opracowywanie materiałów technicznych,

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • wykształcenie techniczne średnie lub wyższe, preferowane kierunki elektryczne i elektroniczne,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • zaangażowanie, konsekwencja w działaniu, nastawienie na osiąganie sukcesów, odpowiedzialność,
  • umiejętność obsługi komputera i pakietów biurowych (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny),

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie handlowe w branży mierników elektrycznych,
  • uprawnienia SEP
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • zainteresowania zbliżone z profilem pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • ciekawe i rozwijające zadania oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • korzystanie z wiedzy doświadczonych konstruktorów i dostęp do nowoczesnych technologii,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet indywidualnej opieki medycznej,
  • pakiet sportowo-kulturalny.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o nadesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: praca@sonel.pl. W tytule prosimy wpisać nr ref: MP/HM/UP

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.