Merchandiser w dziale rozwoju sieci - Media Expert - praca w Złotowie

Nr ref. BK/348/14

Jesteśmy firmą handlową branży RTV/AGD/ KOMPUTERY o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Merchandiser w dziale rozwoju sieci
Miejsce pracy: Centrala firmy w Złotowie

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisko odpowiedzialna będzie za realizację założeń firmy mających na celu osiągnięcie najwyższych standardów wizualnych sklepu, takich jak:
o merchandising sklepu, ze szczególnym uwzględnieniem trend area,
o tworzenie layotu na poszczególne grupy towarowe ,
o zarządzanie displayem producenckim,
o tworzenie aranżacji reklamowej wewnątrz Salonu
o zarządzanie formami oznaczeń produktów,
o zapewnienie optymalnej ekspozycji produktów z uwzględnieniem strategii sprzedaży
o Kontrola zachowania standardów wyznaczonych przez firmę,
o Uczestnictwo w otwieraniu nowych jak i remontowanych Salonów,
o Czynna współpraca z działem marketingu, działem rozwoju sieci
o Wspieranie sprzedaży
Wymagania:
- Doświadczenie w sprzedaży, merchandisingu, budowaniu layoutów mile widziane
- Znajomość branży RTV – AGD będzie dodatkowym atutem
- Zdolności organizacyjne oraz umiejętność zarządzaniem czasem
- Dyspozycyjność
- Gotowość do podróży służbowych
- Prawo jazdy kat. B – czynne
Oferujemy:
- Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy
- Umowa o pracę po okresie próbnym
- Możliwość rozwoju
- Pracę w dużej stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o aplikowanie CV i listu motywacyjnego za pomocą strony https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=72993e5a5bfa42a2a68e8c38992d412d

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TERG Sp. z o.o., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)