Konstruktor elektronik

Nr ref. BK/349/14

Miejsce pracy: Szczecinek

PRACODAWCA
Nazwa firmy: Action HR
Profil działalności: agencja pracy
Osoba do kontaktu: Action HR
Adres firmy: Jaśkowa Dolina 36/2, Gdańsk
Adres e-mail: rekrutacja@actio-hr.pl
Telefon kontaktowy: 583409900

OPIS STANOWISKA PRACY
Nazwa stanowiska: Konstruktor elektryk
Wymiar czasu pracy: pełen etat
Zakres obowiązków:
· Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej,
· Analizowanie i unowocześnianie rozwiązań konstrukcyjnych,
· Projektowanie i wdrażanie nowych produktów i rozwiązań konstrukcyjnych,
· Dobór urządzeń pod zapotrzebowanie klienta,
· Współpraca z zespołem programistów i automatyków,
· Nadzór konstrukcyjny nad realizacją projektów
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
Czas zatrudnienia: nieokreślony
Liczba wakatów: 1
Wynagrodzenie: do ustalenia

WYMAGANIA
wykształcenie: wyższe
Kierunek/Specjalność: preferowana elektronika, elektrotechnika, energetyka
Znajomość języków: j. angielski w stopniu komunikatywnym, (umożliwiającym analizę dokumentacji technicznej)
Obsługa komputera:
Dobra znajomość pakietu MS Office,
Znajomość obsługi oprogramowania do projektowania schematów elektrycznych Autodesk Electrica będzie dodatkowym atutem
Kwalifikacje dodatkowe: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. projektant elektryki, inżynier elektryk)

Termin składania aplikacji: do 10.01.2015 r.
Aplikacja powinna zawierać CV ze zdjęciem należy przesłać na adres email: rekrutacja@actio-hr.pl