Specjalista ds. ochrony środowiska

Nr ref. BK/351/14

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

OPIS STANOWISKA:
- Prowadzenie lub nadzorowanie spraw związanych z ochroną środowiska, w szczególności:
- prowadzenie spraw związanych z gospodarką wodno-ściekową, ochroną, powietrza i gleby,
- sporządzanie operatów wodno-prawnych,
- analiza wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska i przekazywanie ich wytycznych do praktycznego wdrożenia oraz udział w wdrażaniu,
- udział w prowadzeniu dokumentacji Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO14001:2004 oraz systemu ISO 9001:2008,
- nadzór na wypełnianiem wytycznych wynikających z decyzji środowiskowych,
- sporządzanie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska (raporty, sprawozdania do urzędów, ewidencja odpadów itp.)
- prowadzenie czynności formalno-prawnych z zakresu ochrony środowiska związanych z realizowanymi projektami,
- przeprowadzanie i uczestnictwo w audytach środowiskowych,
- przeprowadzanie szkoleń z zakresu ochrony środowiska,
- kontakty z urzędami i instytucjami z zakresu ochrony środowiska.

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek ochrona środowisk,
- znajomość aktualnych wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska,
- umiejętność pracy w zespole,
- dobra organizacja pracy, dokładność, zaangażowanie,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

OFERTA PRACODAWCY:
- praca w młodym, dynamicznym zespole,
- niezbędne narzędzia pracy,
- umowa o pracę

Oferty proszę składać na adres: rekrutacja@farmutil.pl z klauzulą : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).