Specjalista ds. Księgowości - Złotów

Nr ref. BK/353/14

Jesteśmy firmą handlową branży RTV/AGD/ KOMPUTERY o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Księgowości
Miejsce pracy: Złotów
Opis stanowiska:
- Księgowanie faktur kosztowych w programie finansowo – księgowym.
- Analiza rozliczeń i rozrachunków handlowych oraz raportowanie,
- Rozliczanie inwentaryzacji, transakcji handlowych, form płatności,
- Sporządzanie wg potrzeb cyklicznych sprawozdań finansowych i statystycznych.
- Zapewnianie odpowiedniej autoryzacji dokumentów zgodnie z procedurami firmy.
Wymagamy:
· Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane kierunki - ekonomia, finanse, rachunkowość.
· Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale księgowym w firmie handlowej (mile widziane).
· Praktyczna wiedza w zakresie rachunkowości i przepisów podatkowych.
· Znajomość rozliczania inwentaryzacji .
· Znajomość zagadnień finansowo – księgowych z zakresu spółek prawa handlowego.
· Umiejętności obsługi komputera w zakresie pakietu Office, w szczególności. znajomość obsługi programu Excel oraz obsługi programów księgowych.
· Samodzielność i skrupulatność w działaniu.
· Profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków.
Kandydatom oferujemy:
· Stałą stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
· Możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń oraz awansu.
· Pracę w młodym dynamicznym zespole.

Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę www.mediaexpert.pl. W zakładce INFORMACJE -PRACA (zamieszczona na dole strony internetowej) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TEGR S.A., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)