Przedstawiciel medyczny - Koszalin, Szczecinek, Piła i okolice

Nr ref. BK/348/2015

Dla międzynarodowego koncernu farmaceutycznego o zasięgu globalnym,
wyróżniającego się szerokim zakresem specjalistycznych produktów,
w tym leków na receptę i bez recepty oraz wyrobów medycznych i suplementów diety,
HSK Consulting - lider w dziedzinie rekrutacji, szkoleń i outsourcingu poszukuje pracowników na stanowisko:
Przedstawiciel medyczny
Nr ref: PM/12/2015

Poszukiwane osoby:
·   Potrafiące szybko nawiązać dobre relacje z klientami;
·   Dobrze zorganizowane, które w krótkim czasie są w stanie dotrzeć do wielu klientów;
·   Z wykształceniem wyższym (ewentualnie w trakcie studiów zaocznych);
·   Z doświadczeniem w sprzedaży oraz posiadające umiejętności sprzedażowe;
·   Nastawione na cel;
·   Entuzjastyczne i pozytywnie nastawione do obowiązków;
·   Z umiejętnością obsługi komputera (MS Office);
·   Posiadające prawo jazdy kat. B oraz praktykę w prowadzeniu samochodu;
·   Zamieszkałe w którymś z podanych miast lub okolicach;
Opis stanowiska:
·   Promowanie oraz realizacja celów firmy na powierzonym terenie, określonej grupy preparatów wśród lekarzy i farmaceutów;
·   Prowadzenie prezentacji i spotkań promocyjnych z lekarzami oraz farmaceutami;
·   Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami;
·   Monitorowanie i przekazywanie informacji o sytuacji rynkowej;
·   Dbanie o dobry wizerunek Firmy;
Oferujemy:
·   Nadzwyczajne wyniki będą nadzwyczajnie premiowane;
·   Promocja produktów dla szybko rozwijającej się firmy farmaceutycznej o zasięgu globalnym;
·   Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
·   Motywacyjne zasady wynagradzania;
·   Pracę w ambitnym, nastawionym na sukces zespole;
·   Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
·   Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, tablet, komputer)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: consulting@hsk.waw.pl
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HSK Consulting Sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia”.