SALES SUPPORT SPECIALIST, Szczecinek

Nr ref. BK/332/2016

Naszym Klientem jest, jeden z największych na świecie, producent mebli w „płaskich opakowaniach”.
W swoich fabrykach produkuje kilka milionów sztuk mebli rocznie.
Obecnie w związku ze strategicznym rozwojem Firmy, poszukujemy specjalistów do wielu obszarów biznesowych, m.in. projektowania, zakupów, zamówień, produkcji, obsługi klienta.
SALES SUPPORT SPECIALIST
Miejsce pracy: Szczecinek REF_07_10_2016

ZADANIA:

  • utrzymywanie trwałych relacji z Klientami
  • bieżący kontakt mailowy i telefonicznych z Klientami (odpowiadanie na pytania, wyjaśnianie wątpliwości, aktywne poszukiwanie rozwiązań)
  • bieżąca obsługa zamówień
  • współpraca z innymi działami w organizacji
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
OCZEKUJEMY:
  • wysokiej kultury osobistej, samodzielności w działaniu i myśleniu
  • doskonałych zdolności komunikacyjnych oraz łatwości w utrzymywaniu relacji z wymagającym Klientem
  • swobody w prowadzeniu rozmów telefonicznych (mile widziane doświadczenia w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze Klienta)
  • bardzo dobrej organizacji własnej pracy
  • umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętności pracy w zespole
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
  • mile widziana znajomość innych języków obcych (np. francuski, niemiecki)
OFERUJEMY:
  • pracę w firmie o wysokich standardach
  • realny rozwój zawodowy poprzez uczestniczenie w budowaniu struktur firmy w Polsce
  • stabilne zatrudnienie
  • kulturę organizacyjną sprzyjającą efektywności i rozwojowi
Sposób zgłaszania kandydatów: CV należy wysłać na adres poczty elektronicznej maja.wilczewska@workservice.pl