Serwisant maszyn rolniczych, Stara Łubianka

Nr ref. BK/367/2016

PRACODAWCA
Nazwa firmy: KAGRO KRZYSZTOF PANKOWSKI
Profil działalności: SPRZEDAŻ MASZYN ROLNICZYCH
Adres firmy: JANA PAWŁA II 31,64-932 STARA ŁUBIANKA
Osoba do kontaktu: ARKADIUSZ NAKONIECZNY
Adres e-mail: A.NAKONIECZNY@KAGRO.PL
Telefon kontaktowy: 516 107 434

OPIS STANOWISKA PRACY
Nazwa stanowiska: SERWISANT MASZYN ROLNICZYCH
Miejsce pracy: STARA ŁUBIANKA
Zakres obowiązków: DIAGNOSTYKA, NAPRAWA MASZYN I URZĄDZEŃ ROLNICZYCH
Data rozpoczęcia:02.01.2017
Wymiar czasu pracy: 8 H
Rodzaj umowy: UMOWA O PRACĘ
Liczba wakatów: 2

WYMAGANIA
Wykształcenie: TECHNICZNE KIERUNKOWE
Kierunek/specjalność: ELEKTROMECHANIKA, MECHATRONIKA, BUDOWA MASZYN
Znajomość języków obcych: KOMUNIKATYWNY J. ANGIELSKI
Obsługa komputera: TAK
Kwalifikacje dodatkowe: PRAWO JAZDY KAT. B
Pozostałe informacje: DYSPOZYCYJNOŚĆ

Aplikacja powinna zawierać: CV ze zdjęciem, list motywacyjny, klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kandydat skontaktuje się z pracodawcą: osobiście, telefonicznie, poprzez mail