Doradca Klienta ds. Zadłużenia, KRUK, Piła

Nr ref. BK/374/2016

PRACODAWCA
Nazwa firmy: KRUK S.A.
Profil działalności: Branża finansowa
Adres firmy: Ul Wołowska 8, Wrocław, (oddział Piła, ul. Okrzei 18)

OPIS STANOWISKA PRACY
Nazwa stanowiska: Doradca Klienta ds. Zadłużenia
Miejsce pracy: Piła, ul. Okrzei 18

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna obsługa naszych Klientów, dbając o najwyższą jakoś rozmów. Pomoc im w spłacie zadłużenia oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji.
  • Realizowanie wyznaczonych celów
  • Praca w systemie 2- zmianowym (w godzinach 8:00-16:00, 13:00-21:00)

Data rozpoczęcia: 5.02.2016 r.
Wymiar czasu pracy: 8 h
Rodzaj umowy: pełny etat, pierwsza na 7 miesięcy
Wynagrodzenie: w przedziale 2300 – 5500 zł brutto
Liczba wakatów: 6

WYMAGANIA
Wykształcenie: min. średnie
Znajomość języków obcych: NIE
Obsługa komputera: TAK

Pozostałe informacje:

Drogi Kandydacie,
Firma KRUK S.A, wraz z rozwojem struktur Contact Center, zaprasza do rekrutacji na stanowisko Doradcy Klienta ds. Zadłużenia.

Poszukujemy właśnie Ciebie jeśli:

  • Potrafisz budować długofalowe, partnerskie relacje z klientami oparte na szacunku i poszanowaniu podstawowych wartości
  • Jesteś komunikatywny, potrafisz uważnie słuchać, negocjować i  doradzać
  • Masz co najmniej średnie wykształcenie
  • Lubisz pracę z ludźmi
  • Jesteś otwarty na zmiany
  • Potrafisz obsługiwać komputer
  • Potrafisz konsekwentnie dążyć do wyznaczonych celów

Jak dbamy o nasz Zespół?

  • Zatrudniamy na umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem (przedział między 2300 – 5500 zł brutto)
  • Oferujemy prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.
  • Dbamy o kondycję  fizyczną naszych pracowników dofinansowując kartę multisport.
  • Zapewniamy pakiet szkoleń wdrożeniowych i specjalistycznych oraz indywidualne plany rozwoju.
  • Zasady uczciwości, szacunku i tolerancji są dla nas bezwzględnie  obowiązujące.

Aplikacja powinna zawierać: CV, list motywacyjny, klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kandydat skontaktuje się z pracodawcą: poprzez stronę internetową: www.kruksa.pl

(https://pl.kruk.eu/kariera/oferta-pracy?id=270)