Projektant/Projektantka - MS Design, praca w Pile

Nr ref. BK/377/2016

PRACODAWCA
Nazwa firmy: MS DESIGN Małgorzata Szafrańska
Profil działalności: projektowanie i wykonywanie zabudowy targowej
Adres firmy: ul. Śródmiejska 2/25, Piła
Osoba do kontaktu: Wioletta Stadnik
Adres e-mail: biuro@ms-design.pl
Telefon kontaktowy: 67 349 10 17

OPIS STANOWISKA PRACY
Nazwa stanowiska: Projektant/Projektantka
Miejsce pracy: Piła
Zakres obowiązków: projektowanie stoisk targowych, wykonanie dokumentacji technicznej,prowadzenie tematów projektowych z klientem od koncepcji do dokumentacji wykonawczej
Data rozpoczęcia: do ustalenia
Wymiar czasu pracy: do ustalenia
Rodzaj umowy: umowa - zlecenia
Czas zatrudnienia: do ustalenia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Liczba wakatów: 1

WYMAGANIA
Wykształcenie: Projektowe wykształcenie kierunkowe
Kierunek/specjalność: budownictwo / architektura
Znajomość języków obcych: angielski, niemiecki lub francuski
Obsługa komputera: Umiejętność sprawnej pracy w oprogramowaniu: autoCAD oraz Sketchup
Kwalifikacje dodatkowe: Mile widziana również znajomość innych programów: np. 3dsMax +Vray, Rhino+Grasshopper, Corel lub Illustrator, Photoshop;
Pozostałe informacje: znajomość branży meblarskiej lub wystawienniczej będzie dodatkowym atutem

Aplikacja powinna zawierać: CV ze zdjęciem, list motywacyjny, klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kandydat skontaktuje się z pracodawcą: osobiście, telefonicznie, poprzez mail