Mechanik samochodowy - Hjort Knudsen, Wysoczka

Nr ref. BK/181/2017

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. jest duńską firmą, zatrudniającą ponad 1100 pracowników,
produkującą i eksportującą skórzane meble tapicerowane.
www.hkmeble.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni
MECHANIKA SAMOCHODOWEGO
Miejsce pracy: Wysoczka
Zakres obowiązków:
•    obsługa codzienna samochodów
•    przygotowanie samochodów przed trasą
•    drobne naprawy
•    odprowadzanie samochodów do serwisów
Wymagania:
•    wykształcenie zawodowe
•    praktyka w pracy przy samochodach
•    mile widziane prawo jazdy kat C
Oferujemy:
•    dojazd do zakładu w Wysoczce z kierunków Piła, Złotów, Miasteczko, Osiek i Łobżenica
•    stabilne warunki zatrudnienia
•    pracę w dynamicznym zespole specjalistów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”.
Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na poniższy e-mail;  w tytule maila proszę podać
DUR/09/2017.
e-mail: rekrutacja@hjortknudsen.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.