Specjalista ds. zakupów, KARPOL, praca stacjonarna w Pile

Nr ref. BK/185/2017

Karpol Sp. z o.o., producent kanałów wentylacyjnych, poszukuje do swojego biura w Pile osoby na stanowisko:
Specjalisty ds. zakupów
Miejsce pracy: Piła

Opis stanowiska:

  • prowadzenie negocjacji z dostawcami (umowy ramowe, ceny, warunki dostaw)
  • udoskonalanie procesu zakupów, stosowanie rozwiązań redukujących koszty
  • zarządzanie bazą dostawców (negocjacje, poszukiwanie nowych źródeł)
  • regularna analiza rynku surowców
  • kontrola dostarczanych materiałów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku, mile widziane w branży budowlanej
  • umiejętności negocjacyjne
  • dynamizm w działaniu
  • umiejętność zarządzania wieloma zadaniami w tym samym czasie
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (w mowie i piśmie) – warunek konieczn

Oferujemy:

  • ciekawą i różnorodną pracę
  • stabilne zatrudnienie, praca stacjonarna
  • stałe godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalone podczas indywidualnej rozmowy
  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole
  • możliwość korzystania z karty sportowej
  • szkolenia
Aplikacja powinna zawierać: CV ze zdjęciem, list motywacyjny, klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Kandydat skontaktuje się z pracodawcą: osobiście, telefonicznie, poprzez mail.

Dane kontaktowe:
Adres firmy: Al. Wojska Polskiego 66, Piła
Osoba do kontaktu: Karolina Gniot
Adres e-mail: info@karpol.com.pl
Telefon kontaktowy: 673525500