Specjalista ds. sprzedaży i eventów - TimoCom Piła

Nr ref. BK/191/2017

D.A. Korbut jest Generalnym Przedstawicielstwem TimoCom Soft- und Hardware GmbH, na Polskę, Kraje Bałtyckie
i WNP. Naszym klientom z branży TSL oferujemy największą platformę transportową w Europie. Firma w Pile istnieje na rynku od 18 lat, zatrudniając około 50 osób.

W związku z rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży i eventów
Twoje zadania:
- nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami,
- pomoc w rozwijaniu sprzedaży poprzez inicjowanie nowych kontaktów,
- uczestnictwo w targach, konferencjach i innych imprezach branżowych,
- tworzenie i prowadzenie prezentacji, szkoleń produktowych, prelekcji.
W ramach współpracy otrzymasz:
- umowę o pracę,
- ubezpieczenie na życie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- wsparcie pracodawcy w nauce języka angielskiego.
- posiadasz min. roczne doświadczenie w branży eventowej,
- znasz język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym,
- cechuje Cię gotowość do wyjazdów służbowych,
- masz prawo jazdy kat. B,
- posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

TimoCom Soft Und Hardware GmbH – Przedstawicielstwo w Polsce: D.A. Korbut
Nr tel. +48 67 352 59 08 / e-mail: rekrutacja@timocom.com  / www.timocom.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 ze zmianami).