Pracownik produkcji, firma Lisner - praca w Poznaniu

Nr ref. BK/193/2017

Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:
PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
•    Praca przy produkcji przetworów rybnych, sałatek, past i dań gotowych,
•    W zależności od sekcji obowiązki dot. m.in. dostarczania surowca i opakowań na stanowiska produkcyjne, odławianie surowca rybnego, przygotowanie i naważanie dodatków spożywczych.
Czas pracy 3-zmianowy.  Praca w odzieży i obuwiu ochronnym z zastosowaniem środków BHP. Warunki pracy chłodnicze.
Wymagania:
•    Doświadczenie w przemyśle spożywczym;
•    Wykształcenie min. zawodowe;
•    Aktualna książeczka zdrowia.
Oferujemy:
•    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
•    Wynagrodzenie: nawet do 4400 PLN brutto
•    Darmowe posiłki;
•    Bezpłatny transport zgodnie z obowiązującymi trasami autobusowymi;
•    Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij nam swoje CV na adres mailowy: katarzyna.giera@lisner.com.pl