SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ - Wysoczka

Nr ref. BK/195/2017

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. jest duńską firmą, zatrudniającą ponad 1100 pracowników, produkującą i eksportującą skórzane meble tapicerowane.
www.hkmeble.pl
W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni na stanowisko
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ
Miejsce pracy: Wysoczka
Zakres obowiązków:
•    kontakt z klientami w zakresie zamówień produktów
•    obsługa administracyjna procesu sprzedaży
•    obsługa procesu posprzedażowego
•    ścisła współpraca z pozostałymi działami w zakresie koordynacji wysyłek
•    wsparcie procesów logistycznych
Wymagania:
•    dobra znajomość języka angielskiego
•    znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
•    wykształcenie wyższe lub średnie
•    znajomość obsługi komputera - znajomość pakietu Office
•    dyspozycyjność
Oferujemy:
•    atrakcyjne wynagrodzenie
•    stabilne warunki zatrudnienia
•    pracę w dynamicznym zespole specjalistów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”.
Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na poniższy e-mail; w tytule maila proszę podać ESZ/5/2017. Nazwa załączonego pliku CV to format: CV nazwisko imię
e-mail: rekrutacja@hjortknudsen.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.