Grafik 2D, Archon sp. z o.o., praca w Pile

Nr ref. BK/224/2017

Ambitna firma produkująca przełomowe gry planszowe poszukuje nowego członka zespołu w roli:
GRAFIKA 2D

Będziesz dla nas składać teksty w podręcznikach, od których nasi gracze będą dostawać wypieków na twarzy. Zaprojektujesz karty postaci, reklamy internetowe, a czasem nawet zmontujesz film! Uwiedziesz tłumy na social media, a owoce twojej pracy będą krążyć po całym świecie w pudełkach pełnych kostek i figurek!

Oferujemy:
• ciekawe i rozwijające projekty,
• rozsądne pieniądze,
• stałe godziny pracy i wolne weekendy,
• konkretne portfolio,
• pracę na miejscu w Pile.

Oczekujemy:
• terminowości,
• kreatywności,
• odrobiny szaleństwa :-)
• pracy w środowisku Adobe – to konieczność
• doświadczenia w branży graficznej/DTP minimum 1 rok

Zadania:
• praca w programach Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects),
• projektowanie opakowań,
• opracowanie graficzne materiałów promocyjnych i reklamowych,
• przygotowywanie materiałów graficznych do druku i współpraca z drukarniami,
• korekta zdjęć,
• przygotowywanie wizualizacji produktów.

Prosimy o przesłanie CV oraz portfolio (lub linku do portfolio) na adres praca@archon-studio.com do 14 listopada 2017 r.
Do zgłoszenia prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".