Magazynier, Jürgen Armack, praca w Pile, oferta ważna do 17.11.2017 r.

Nr ref. BK/225/2017

PRACODAWCA
Nazwa firmy: Jürgen Armack Sp. z o.o.
Profil działalności: handel hurtowy materiałami spawalniczymi, do lutowania i uszczelniania
Adres firmy: ul. Rzemieślnicza 14; 64-920 Piła
Osoba do kontaktu: Adam Kopeć
Adres e-mail: adam.kopec@armack.pl

OPIS STANOWISKA PRACY
Nazwa stanowiska: magazynier
Miejsce pracy: ul. Rzemieślnicza 14; 64-920 Piła

Zakres obowiązków:

  • załadunek oraz rozładunek towarów,
  • konfekcjonowanie produktów,
  • kompletacja wyrobów przeznaczonych do wysyłek,
  • dokonywanie transakcji magazynowych w systemach komputerowych,
  • bieżąca kontrola zapasów magazynowych,
  • czynności związane z utrzymaniem magazynu i sprzętu magazynowego.

Data rozpoczęcia: 01.12.2017
Wymiar czasu pracy: 1/2 etatu
Rodzaj umowy: umowa o pracę.
Czas zatrudnienia: do ustalenia z pracodawcą w przedziale 8:00 – 16:00.
Wynagrodzenie: do uzgodnienia.
Liczba wakatów: 2
Wybrana osoba po okresie próbnym zatrudniona będzie na pełen etat.

WYMAGANIA
Wykształcenie: preferowane minimum średnie.
Znajomość języków obcych: język angielski będzie atutem.
Obsługa komputera: znajomość pakietu Microsoft Office.
Kwalifikacje dodatkowe: doświadczenie w pracy w magazynie lub na produkcji mile widziane.
Pozostałe informacje: terminowość, zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność pracy w grupie.
Aplikacja powinna zawierać: CV ze zdjęciem, klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Kandydat skontaktuje się z pracodawcą: tylko poprzez mail lub poprzez Biuro Karier