Automatyk Programista Sterowników PLC, praca w Pile

Nr ref. BK/226/2017

Grupa ProfAs Sp. z o. o. jest firmą doradczą, świadczącą usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla. Wierzymy, że nasz Zespół złożony z profesjonalistów jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych usług.

Aktualnie dla naszego Klienta – firmy z branży automatyki przemysłowej – poszukujemy osoby na stanowisko:

Automatyk Programista Sterowników PLC
Piła

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Programowanie sterowników PLC Siemens
  • Wykonywanie aplikacji dla systemów SCADA i HMI
  • Dobór konfiguracji sprzętowych PLC
  • Testowanie i uruchamianie maszyn u Klientów końcowych (delegacje krajowe i zagraniczne)
  • Wykonywanie programistycznych prac serwisowych u obecnych Klientów
  • Sporządzanie instrukcji obsługi maszyn

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość sterowników PLC Siemens
  • Umiejętność parametryzacji serwonapędów, falowników, etc.
  • Znajomość paneli HMI oraz systemów SCADA
  • Znajomość sprzętowa oraz programowa komunikacyjnych sieci przemysłowych ProfiBus, Profinet, Ethernet, DeviceNet, Modbus, etc.
  • Znajomość zagadnień i komponentów automatyki (przetwornice, serwonapędy, obwody bezpieczeństwa, aparatura modułowa, itp)
  • Mile widziana znajomość programowania innych sterowników: Allen-Bradley, Omron
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w profesjonalnych szkoleniach
  • Korzystne warunki wynagrodzenia
  • Rozwój w firmie z doświadczeniem na rynku międzynarodowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres k.dominik@profas.com.pl lub kontakt telefoniczny pod nr tel. 881 700 778.