Konsultant ds. wdrożeń oprogramowania - ELEWATORSOFT.PL SP. Z O.O.

Nr ref. BK/229/2017

PRACODAWCA

Nazwa firmy: ELEWATORSOFT.PL SP. Z O.O.
Profil działalności: Specjalistyczne autorskie oprogramowanie dla branży zbożowo - młynarskiej
Adres firmy: 64-920 Piła, ul. Sikorskiego 33/405
Osoba do kontaktu: Paweł Ostaszewski
Adres e-mail: biuro@elewatorsoft.pl
Telefon kontaktowy: 67 2124904 / 67 3517533

OPIS STANOWISKA PRACY
Nazwa stanowiska: Konsultant ds. wdrożeń oprogramowania
Miejsce pracy: 64-920 Piła, ul. Sikorskiego 33/405
Zakres obowiązków: Szkolenie nowych i obecnych Klientów z obsługi autorskiego oprogramowania, odpowiadanie na ich telefoniczne i mailowe zapytania, przygotowywanie materiałów szkoleniowych dla Klientów
Data rozpoczęcia: ASAP
Wymiar czasu pracy: od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 – 16.00
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Czas zatrudnienia: czas nieokreślony
Wynagrodzenie: do negocjacji
Liczba wakatów: 2

WYMAGANIA
Wykształcenie: średnie
Kierunek/specjalność: informatyka lub ekonomia
Znajomość języków obcych: język angielski
Obsługa komputera: biegła (w stopniu umożliwiającym realizację zadań, zgodnie z zakresem obowiązków)
Kwalifikacje dodatkowe: komunikatywność
Pozostałe informacje: prawo jazdy kat. B

Aplikacja powinna zawierać: CV ze zdjęciem, list motywacyjny, klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Kandydat skontaktuje się z pracodawcą: osobiście, telefonicznie, poprzez mail, poprzez Biuro Karier