Konstruktor - Studio Architekrity Kontur, Piła

Nr ref. BK/22/2018

Miejsce pracy: Piła
Prawodawca: Studio Architektury KONTUR

Opis stanowiska:
•    sporządzanie projektów branży konstrukcyjnej
•    opiniowanie dokumentacji projektowej opracowanej przez innych projektantów
•    przygotowanie raportów, korespondencji dotyczącej powierzonego zakresu obowiązków
•    kontakt z urzędami i gestorami sieci
•    sporządzanie opinii technicznych, analiz i inwentaryzacji
Wymagania:
•    wykształcenie wyższe kierunkowe lub ostatni rok studiów inżynierskich (konstrukcje ogólnobudowlane)
•    biegła obsługa komputera, biegła znajomość programu CAD, dobra znajomość warunków technicznych
•    doświadczenie w opracowaniach projektów obiektów przemysłowych, usługowych oraz użyteczności publicznej
•    samodzielność, sumienność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zadań, umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność
•    prawo jazdy kat. B.
•    mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:
•    umowę o pracę

Preferowane formy kontaktu:
biuro@kontur.pila.pllub osobiście:
Studio Architektury KONTUR
ul. Bydgoska 33/5