Sprzedawca Call Center - Piła

Nr ref. BK/25/2018

Sprzedawca Call Center
Poszukujemy:
· młodych, energicznych osób, chętnych do pracy w zgranym i młodym zespole,
· osób, które są konkretne, rzeczowe, merytoryczne, szybko przyswajające wiedzę,
Główne zadania:
· obsługa połączeń przychodzących i wychodzących,
· informowanie klientów o dostępnych promocjach i ofertach specjalnych,
· realizację wyznaczonych celów sprzedażowych,
· współpraca z innymi działami firmy,
· dbanie o wysoką jakość obsługi klienta,
Wymagania:
· umiejętność komunikacji interpersonalnej,
· wysoka kultura osobista,
· obsługa komputera,
· lekkie pióro w kontaktach mailowych z klientem,
Oferujemy:
· pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
· profesjonalne narzędzia pracy,
· wysoki komfort pracy,
· elastyczny czas pracy,
· sympatyczną atmosferę w ambitnym i energicznym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV

HOME & GARDEN Jarosław Dudek
ul. Ceramiczna 15, 64-920 Piła
+48 67 356 73 26
rekrutacja@homegarden.com.pl