Asystent projektanta, oferta dla studentów budownictwa, TAX-PRO PRACOWNIA PROJEKTOWA

Nr ref. BK/28/2018

PRACODAWCA
Nazwa firmy: TAX-PRO PRACOWNIA PROJEKTOWA inż. Leszek Kurcin
Adres firmy: ul. Domańskiego 55, 77-400 ZŁOTÓW
Osoba do kontaktu: Leszek Kurcin
Adres e-mail: kurcin@pro.onet.pl
Telefon kontaktowy: 67 263 40 34

OPIS STANOWISKA PRACY
Nazwa stanowiska: Asystent projektanta
Miejsce pracy: Złotów lub praca zdalna
Rodzaj umowy: umowa zlecenia

Dodatkowe informacje: Praca wykonywana będzie pod okiem doświadczonych projektantów co znacznie poszerzy zakres zdobywanej na studiach wiedzy i pozwoli studentom na szybsze zdobycie uprawnień w zakresie nadzorowania i projektowania konstrukcji budowlanych.

WYMAGANIA
Wykształcenie: w trakcie studiów
Kierunek: budownictwo, preferowany III rok studiów

Aplikacja powinna zawierać: CV oraz klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r.

Kandydat kontaktuje się z pracodawcą: osobiście, telefonicznie, poprzez mail.