Konstruktor Maszyn, SPAW-MET, k. Złotowa

Nr ref. BK/129/2018
Dynamicznie rozwijająca się firma SPAW-MET z siedzibą w Kleszczynie koło Złotowa zajmująca się produkcją maszyn rolniczych, zatrudni pracownika lub przyjmie na praktykę na stanowisko:
Konstruktor Maszyn

Oczekiwania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji oraz pokrewne) lub studenci 3-4 roku
  • dobra znajomość  programu Autodesk Inventor będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • umiejętność konstruktywnego i kreatywnego myślenia

Zakres obowiązków:

  • projektowanie konstrukcji metalowych, maszyn rolniczych, itp.
  • przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji technicznej potrzebnej do projektów,
  • bezpośrednia współpraca z działem projektowym,

Oferujemy:

  • umowę o pracę/ praktyki
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres biuro@spaw-met.net.pl
W razie pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu: 661 779 256, 605 652 208 lub pod adresem e-mail biuro@spaw-met.net.pl
Do CV prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) ze zm.”

Przesłane dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko zgłoszone w ofercie pracy.
Podstawą prawną do przetwarzania danych jest art. 22[1]§1 kodeksu pracy na czas trwania aktualnego procesu rekrutacji.
Dostęp do przesłanego CV będą miały osoby odpowiedzialne za rekrutację.
Dane osobowe zawarte w CV nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
CV będzie przechowywane wyłącznie do czasu zakończenia procesu rekrutacji, po czym zostanie zniszczone.