Asystent Brokera Ubezpieczeniowego - praca w Pile

Nr ref. BK/134/2018

Nord Partner jest jednym z największych brokerów ubezpieczeniowych w Polsce, regularnie klasyfikowanym w czołówce krajowych rankingów. Rozwijamy wysokiej klasy specjalistów w obszarze profesjonalnego doradztwa ubezpieczeniowego. Nasi brokerzy obsługują klientów korporacyjnych oraz samorządowych.

Obecnie poszukujemy najlepszych osób do pracy na stanowisku:
Asystent Brokera Ubezpieczeniowego
miejsce pracy: Piła

Do Twoich zadań będzie należeć:
- wsparcie brokera ubezpieczeniowego w obsłudze klienta, w szczególności zbieranie informacji niezbędnych do oceny ryzyka, analiza ofert, prowadzenie korespondencji biznesowej, udział w spotkaniach handlowych
- współpraca z asystentami brokerów i z brokerami
- podnoszenie własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach dostępnych dla pracowników Spółki, jak i samodzielne śledzenie bieżących publikacji branżowych.
Oczekujemy od Ciebie:
- mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze ubezpieczeń i obsługi klienta korporacyjnego,
- wykształcenia wyższego (preferowane: prawo lub ekonomia)
- chęci do budowania relacji biznesowych i współpracy w zespole
- rozwiniętych umiejętności analitycznych i umiejętności prezentacji
- nastawienia na klienta i jego oczekiwania
- prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
- umowę o pracę z wynagrodzeniem na rynkowym poziomie
- możliwość współpracy z zaangażowanym i doświadczonym zespołem specjalistów
- dostęp do benefitów pracowniczych: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiety sportowe, zniżki pracownicze na ubezpieczenia indywidualne
- dla wybranych asystentów możliwość udziału w programie mentoringowym – wsparcie doświadczonego pracownika mające na celu dynamiczny rozwój kompetencji zawodowych niezbędnych do pracy na stanowisku samodzielnego brokera.

Zgłoszenia (CV, list motywacyjny) należy przesyłać w przeciągu 14 dni od daty publikacji niniejszego ogłoszenia na adres Oddziału w Pile: pila@np.com.pl

Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych
Dane osobowe zamieszczone w nadesłanym CV będą wykorzystywane wyłącznie na potrzeby prowadzonej przez Nord Partner Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lubickiej 16, 87-100 Toruń (Administratora danych) rekrutacji na stanowisko Asystent Brokera Ubezpieczeniowego. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne i wymaga zgody.

Nord Partner Sp. z o.o. rozpatruje wyłącznie te aplikacje, które zawierają następujące oświadczenia aplikujących:
- Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji przez Administratora danych. (obowiązkowo)
- Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych zamieszczoną na stronie internetowej http://www.nordpartner.pl/nord-college/ (obowiązkowo)
Aplikujący, zainteresowani uczestniczeniem w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Nord Partner
Sp. z o.o., składają dodatkowe oświadczenie:
- Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora danych. (dobrowolne)