Animator zajęć ruchowo-edukacyjnych dla dzieci - Piła i okolice

Nr ref. BK/136/2018

Animator zajęć ruchowo-edukacyjnych
Miejsce pracy: Piła i okolice

PRACODAWCA
Nazwa firmy: Centrum Hajdasz
Profil działalności: Pozaszkolne formy edukacji
Adres firmy: Piła, Łączna 4a/1 p.41
Osoba do kontaktu: Natalia
Adres e-mail: pila@hajdasz.pl
Telefon kontaktowy: 509368030

OPIS STANOWISKA PRACY
Nazwa stanowiska: Animator zajęć ruchowo-edukacyjnych z dziećmi.
Miejsce pracy: zajęcia prowadzimy na terenie szkół podstawowych i przedszkoli w Pile i okolicach
Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć ruchowo-edukacyjnych po odbyciu pełnego, bezpłatnego szkolenia przygotowującego do pracy
Data rozpoczęcia: wrzesień 2018r.
Wymiar czasu pracy: max. 40h tygodniowo. Praca od poniedziałku do piątku.
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Czas zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 3000 brutto
Liczba wakatów: 2

WYMAGANIA
Wykształcenie: mile widziane wykształcenie pedagogiczne lub studenci
Kwalifikacje dodatkowe:
- prawo jazdy kat. B
- wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- samodyscyplina
- kreatywność

POZOSTAŁE INFORMACJE
Oferujemy:
- samochód służbowy
- telefon służbowy
- możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- bezpłatne szkolenia
- ATRAKCYJNE wynagrodzenie oraz możliwość dodatkowych premii

Aplikacja powinna zawierać: CV ze zdjęciem, list motywacyjny, klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kandydat skontaktuje się z pracodawcą: osobiście, telefonicznie, poprzez mail, poprzez Biuro Karier